Születésnapok ma

Cseh Nyílt Európa-kupa U19 eredményei

Lányok:

Rank Name Nation Fencing Swimming Riding LaserRun MP Points Time Difference
1 SERGEEVA Iuliia
W043065 2001-02-24
RUS 250 (6)
28 V – 12 D
272 (9)
02:19.46
0 (0)
0.00
525 (2)
12:55.87
1047
2 OLIVER CATHERINE MAYRAN
W046603 2001-08-23
MEX 250 (5)
28 V – 12 D
248 (33)
02:31.25
0 (0)
0.00
544 (1)
12:36.88
1042 5”
3 VALENCIA PAULA SOFIA
W050520 2002-12-26
GUA 270 (1)
32 V – 8 D
257 (26)
02:26.62
0 (0)
0.00
484 (16)
13:36.85
1011 36”
4 BORCHUKOVA KATERYNA
W045940 2001-09-09
UKR 260 (4)
30 V – 10 D
262 (20)
02:24.33
0 (0)
0.00
488 (13)
13:32.39
1010 37”
5 KLUNNIKOVA OLHA
W044783 2002-10-22
UKR 245 (8)
27 V – 13 D
267 (17)
02:21.69
0 (0)
0.00
496 (8)
13:24.46
1008 39”
6 POLAT YAREN NUR
W044102 2001-04-30
TUR 230 (10)
24 V – 16 D
269 (16)
02:20.53
0 (0)
0.00
504 (7)
13:16.90
1003 44”
7 VOLKOVA Uliana
W043024 2001-05-24
RUS 245 (7)
27 V – 13 D
270 (12)
02:20.14
0 (0)
0.00
487 (15)
13:33.75
1002 45”
8 TOMANOVA Katerina
W042479 2001-02-23
CZE 265 (2)
31 V – 9 D
270 (14)
02:20.25
0 (0)
0.00
466 (23)
13:54.06
1001 46”
9 SZABO Alexa
W055406 2004-05-28
HUN 225 (14)
23 V – 17 D
253 (29)
02:28.78
0 (0)
0.00
523 (3)
12:57.79
1001 46”
10 DULAI Kinga
W061463 2003-12-20
HUN 230 (10)
24 V – 16 D
253 (30)
02:28.91
0 (0)
0.00
516 (4)
13:04.11
999 48”
11 MARSCHALL Reka
W052635 2004-11-08
HUN 260 (3)
30 V – 10 D
260 (23)
02:25.43
0 (0)
0.00
469 (20)
13:51.07
989 58′
12 ZINCHENKO MARIA
W063220 2002-05-25
UKR 210 (18)
20 V – 20 D
252 (31)
02:29.40
0 (0)
0.00
513 (5)
13:07.36
975 72”
13 BORSHCH DIANA
W045939 2001-01-19
UKR 230 (9)
24 V – 16 D
259 (24)
02:25.52
0 (0)
0.00
480 (18)
13:40.73
969 78”
14 JURT Marlena
W045007 2003-02-10
SUI 230 (13)
24 V – 16 D
244 (37)
02:33.45
0 (0)
0.00
493 (10)
13:27.17
967 80”
15 PYDYSZEWSKA Ewa
W045460 2002-12-18
POL 210 (18)
20 V – 20 D
262 (19)
02:24.11
0 (0)
0.00
494 (9)
13:26.26
966 81”
16 KOZMA Reka
W061315 2005-08-15
HUN 200 (24)
18 V – 22 D
279 (3)
02:15.76
0 (0)
0.00
480 (17)
13:40.66
959 88”
17 LASZLO Beata
W056327 2004-02-20
HUN 185 (31)
15 V – 25 D
276 (6)
02:17.26
0 (0)
0.00
487 (14)
13:33.31
948 99”
18 DABROWSKA Julia
W044027 2001-11-11
POL 200 (24)
18 V – 22 D
273 (8)
02:18.81
0 (0)
0.00
469 (21)
13:51.59
942 105”
19 DEÁK Melinda Zóra
W042375 2003-05-18
HUN 200 (23)
18 V – 22 D
274 (7)
02:18.40
0 (0)
0.00
468 (22)
13:52.84
942 105”
20 TÓTH Dorka Sára
W051073 2004-08-12
HUN 165 (39)
11 V – 29 D
264 (18)
02:23.21
0 (0)
0.00
506 (6)
13:14.32
935 112”
21 SELEMENEVA KATERYNA
W045237 2001-04-03
UKR 220 (16)
22 V – 18 D
247 (35)
02:31.66
0 (0)
0.00
466 (24)
13:54.53
933 114”
22 WIERZBA Michalina
W048500 2002-03-06
POL 205 (20)
19 V – 21 D
277 (4)
02:16.77
0 (0)
0.00
449 (25)
14:11.29
931 116”
23 TAL  Sharon
W052049 2002-12-09
ISR 200 (24)
18 V – 22 D
240 (38)
02:35.12
0 (0)
0.00
490 (11)
13:30.91
930 117”
24 UROGI Zsofia
W052637 2004-07-14
HUN 175 (35)
15 V – 25 D
281 (1)
02:14.91
0 (0)
0.00
470 (19)
13:50.83
926 121”
25 CSEPCSANYI Kiara Jazmin
W061320 2004-12-14
HUN 225 (15)
23 V – 17 D
260 (21)
02:25.08
0 (0)
0.00
428 (28)
14:32.36
913 134”
26 EYIPOGLU Selin
W043353 2002-10-11
TUR 145 (41)
7 V – 33 D
270 (13)
02:20.15
0 (0)
0.00
489 (12)
13:31.19
904 143”
27 VOINA RUSLANA
W044781 2001-04-28
UKR 215 (17)
21 V – 19 D
248 (34)
02:31.36
0 (0)
0.00
440 (26)
14:20.53
903 144”
28 STOKLOSINSKI Angelika
W048496 2017-01-16
POL 195 (29)
17 V – 23 D
271 (11)
02:19.70
0 (0)
0.00
429 (27)
14:31.51
895 152”
29 HARTMANOVA Barbora
W043985 2002-01-04
CZE 230 (10)
24 V – 16 D
280 (2)
02:15.35
0 (0)
0.00
379 (36)
15:21.50
889 158”
30 CESUR Beyza
W043363 2002-07-04
TUR 185 (31)
15 V – 25 D
270 (15)
02:20.42
0 (0)
0.00
422 (30)
14:38.22
877 170”
31 DOBRONYI Dorina
W043157 2004-08-11
HUN 205 (21)
19 V – 21 D
276 (5)
02:17.07
0 (0)
0.00
392 (34)
15:08.89
873 174”
32 SCHEURER Robyn
W045010 2002-09-01
SUI 195 (28)
17 V – 23 D
251 (32)
02:29.80
0 (0)
0.00
418 (31)
14:42.32
864 183”
33 ANTUNES Sara
W057477 2002-02-02
POR 185 (31)
15 V – 25 D
253 (28)
02:28.55
0 (0)
0.00
404 (32)
14:56.90
842 205”
34 KOTZIANOVA Bibiana
W047842 2002-04-17
CZE 175 (36)
13 V – 27 D
271 (10)
02:19.68
0 (0)
0.00
390 (35)
15:10.08
836 211”
35 FORSLUND Johanna
W044091 2001-01-05
SWE 205 (22)
19 V – 21 D
201 (41)
02:54.78
0 (0)
0.00
425 (29)
14:35.68
831 216”
36 REGLI Helena
W045006 2003-11-18
SUI 160 (40)
10 V – 30 D
244 (36)
02:33.27
0 (0)
0.00
403 (33)
14:57.06
807 240”
37 KONVICKOVA Iva
W046343 2003-06-16
CZE 170 (38)
12 V – 28 D
254 (27)
02:28.30
0 (0)
0.00
372 (37)
15:28.93
796 251”
38 KROON Linnea
W043543 2003-06-30
SWE 200 (27)
18 V – 22 D
259 (25)
02:25.57
0 (0)
0.00
318 (40)
16:22.62
777 270”
39 STOKLOSINSKI Karolina
W048497 1970-01-01
POL 180 (34)
14 V – 26 D
260 (22)
02:25.42
0 (0)
0.00
324 (39)
16:16.27
764 283”
40 SILVÉRIO Maria
W047208 2003-10-17
POR 175 (37)
13 V – 27 D
231 (39)
02:39.50
0 (0)
0.00
347 (38)
15:53.54
753 294”
41 GULDUR NAZ
W063461 2004-01-02
TUR 190 (30)
16 V – 24 D
226 (40)
02:42.48
0 (0)
0.00
298 (41)
16:42.33
714 333”

 

Fiúk:

Rank Name Nation Fencing Swimming Riding LaserRun MP Points Time Difference
1 MALECEK Jakub
M042485 2001-04-24
CZE 270 (1)
40 V – 10 D
312 (2)
01:59.08
0 (0)
0.00
576 (22)
12:04.44
1158
2 BORSHCHEV Petr
M045848 2001-12-10
RUS 254 (2)
36 V – 14 D
289 (32)
02:10.67
0 (0)
0.00
604 (9)
11:36.70
1147 11”
3 TUMA Matous
M043814 2001-09-06
CZE 226 (15)
29 V – 21 D
292 (27)
02:09.28
0 (0)
0.00
625 (3)
11:15.44
1143 15”
4 KOVALCHUK YURIY
M044784 2002-01-01
UKR 230 (13)
30 V – 20 D
301 (6)
02:04.88
0 (0)
0.00
611 (6)
11:29.88
1142 16”
5 ILKIV VALENTYN
M043920 2001-03-22
UKR 250 (3)
35 V – 15 D
299 (8)
02:05.62
0 (0)
0.00
592 (13)
11:48.28
1141 17”
6 RAMOS JAIRO
M041989 2002-05-21
GUA 234 (11)
31 V – 19 D
297 (17)
02:06.88
0 (0)
0.00
610 (7)
11:30.53
1141 17”
7 CHEKAN VLADYSLAV
M046009 2002-01-09
UKR 218 (20)
27 V – 23 D
313 (1)
01:58.78
0 (0)
0.00
608 (8)
11:32.33
1139 19”
8 FERNANDEZ ANDRES
M041955 2001-09-21
GUA 218 (22)
27 V – 23 D
301 (5)
02:04.69
0 (0)
0.00
616 (4)
11:24.49
1135 23”
9 HOUSKA Filip
M043810 2001-07-02
CZE 234 (10)
31 V – 19 D
299 (10)
02:05.73
0 (0)
0.00
596 (11)
11:44.22
1129 29”
10 TSINKEVICH Anton
M046767 2001-07-16
RUS 242 (8)
33 V – 17 D
293 (24)
02:08.97
0 (0)
0.00
588 (17)
11:52.35
1123 35”
11 RASMUSON Jakob
M042157 2003-06-17
SWE 242 (6)
33 V – 17 D
302 (4)
02:04.11
0 (0)
0.00
577 (20)
12:03.59
1121 37”
12 LUKES Matej
M046339 2002-04-12
CZE 230 (14)
30 V – 20 D
296 (19)
02:07.33
0 (0)
0.00
594 (12)
11:46.40
1120 38”
13 SOROCHUK BOGDAN
M046007 2001-03-07
UKR 218 (19)
27 V – 23 D
288 (34)
02:11.07
0 (0)
0.00
614 (5)
11:26.66
1120 38”
14 GADETSKY Anton
M045881 2001-11-23
RUS 226 (17)
29 V – 21 D
298 (15)
02:06.43
0 (0)
0.00
581 (19)
11:59.40
1105 53”
15 MACHEL Gerard
M045462 2001-09-20
POL 238 (9)
32 V – 18 D
290 (30)
02:10.28
0 (0)
0.00
576 (24)
12:04.78
1104 54”
16 BOBYLEV Evgenii
M046889 2003-11-20
RUS 250 (4)
35 V – 15 D
294 (21)
02:08.35
0 (0)
0.00
557 (31)
12:23.94
1101 57”
17 KOSTIICHUK OLEKSII
M047588 2001-03-24
UKR 230 (12)
30 V – 20 D
303 (3)
02:03.87
0 (0)
0.00
566 (30)
12:14.26
1099 59”
18 ZHDANOV Daniil
M045441 2002-03-06
RUS 246 (5)
34 V – 16 D
298 (13)
02:06.07
0 (0)
0.00
551 (34)
12:29.66
1095 63”
19 DANA Vojtech
M046335 2002-12-24
CZE 210 (24)
25 V – 25 D
295 (20)
02:07.87
0 (0)
0.00
588 (16)
11:52.11
1093 65”
20 PAJTL Matej
M043983 2002-03-21
CZE 166 (49)
14 V – 36 D
289 (31)
02:10.53
0 (0)
0.00
637 (1)
11:03.90
1092 66”
21 GONÇALVES TIAGO
M042735 2002-09-21
POR 190 (38)
20 V – 30 D
264 (49)
02:23.48
0 (0)
0.00
636 (2)
11:04.91
1090 68”
22 ROGOWICZ Jakub
M045500 2001-06-15
POL 198 (29)
22 V – 28 D
292 (25)
02:09.05
0 (0)
0.00
591 (14)
11:49.70
1081 77”
23 PUSTOVIT Vladislav
M045447 2001-05-10
RUS 194 (36)
21 V – 29 D
299 (11)
02:05.85
0 (0)
0.00
587 (18)
11:53.04
1080 78”
24 TOMAN Jan
M043984 2002-08-16
CZE 242 (7)
33 V – 17 D
286 (37)
02:12.02
0 (0)
0.00
552 (33)
12:28.28
1080 78”
25 WOJCIK Igor
M045468 2001-04-17
POL 210 (25)
25 V – 25 D
298 (14)
02:06.29
0 (0)
0.00
569 (28)
12:11.74
1077 81”
26 CALISKAN YUNUS
M049620 2001-08-01
TUR 210 (27)
25 V – 25 D
296 (18)
02:07.07
0 (0)
0.00
569 (27)
12:11.05
1075 83”
27 GUNGOR Hakan Can
M062199 2002-11-04
TUR 186 (42)
19 V – 31 D
286 (38)
02:12.40
0 (0)
0.00
602 (10)
11:38.52
1074 84”
28 KHOBOTILOV Iurii
M043027 2002-01-21
RUS 198 (29)
22 V – 28 D
275 (44)
02:17.92
0 (0)
0.00
591 (15)
11:49.83
1064 94”
29 AL REYAHI Sami
M043981 2001-07-18
CZE 186 (42)
19 V – 31 D
300 (7)
02:05.47
0 (0)
0.00
577 (21)
12:03.94
1063 95”
30 ORSEL MERT YASİN
M049619 2002-07-03
TUR 194 (33)
21 V – 29 D
287 (36)
02:11.87
0 (0)
0.00
576 (23)
12:04.64
1057 101”
31 RASMUSON Ludvig
M042155 2001-02-01
SWE 218 (20)
27 V – 23 D
281 (39)
02:14.52
0 (0)
0.00
552 (32)
12:28.18
1051 107”
32 BELL Tristen
M042473 2001-08-06
CZE 182 (44)
18 V – 32 D
293 (22)
02:08.50
0 (0)
0.00
574 (25)
12:06.03
1049 109”
33 CSAK Milan
M062987 2004-10-13
HUN 226 (16)
29 V – 21 D
299 (12)
02:05.93
0 (0)
0.00
517 (47)
13:03.19
1042 116”
34 MICHALCZYK Bartosz
M047815 2002-07-17
POL 182 (46)
18 V – 32 D
289 (33)
02:10.91
0 (0)
0.00
568 (29)
12:12.92
1039 119”
35 HORVATH Bálint
M052634 2003-04-22
HUN 198 (29)
22 V – 28 D
292 (26)
02:09.22
0 (0)
0.00
548 (36)
12:32.94
1038 120”
36 KRAWCZYK Stanisław
M048501 2001-10-01
POL 214 (23)
26 V – 24 D
290 (29)
02:10.16
0 (0)
0.00
532 (40)
12:48.00
1036 122”
37 TAMAS Botond
M056335 2005-01-27
HUN 198 (32)
22 V – 28 D
256 (51)
02:27.34
0 (0)
0.00
572 (26)
12:08.60
1026 132”
38 MAROSVARI Adam
M061291 2004-01-06
HUN 194 (35)
21 V – 29 D
280 (40)
02:15.40
0 (0)
0.00
551 (35)
12:29.98
1025 133”
39 PACZAI David
M061299 2004-02-04
HUN 194 (34)
21 V – 29 D
290 (28)
02:10.07
0 (0)
0.00
540 (37)
12:40.10
1024 134”
40 CYBULSKI Cyprian
M050406 2002-07-13
POL 210 (26)
25 V – 25 D
293 (23)
02:08.85
0 (0)
0.00
506 (49)
13:14.59
1009 149”
41 TASNADI Adam
M056331 2004-10-21
HUN 186 (40)
19 V – 31 D
288 (35)
02:11.36
0 (0)
0.00
534 (39)
12:46.26
1008 150”
42 MULLER Filip
M046347 2002-12-30
CZE 190 (37)
20 V – 30 D
299 (9)
02:05.71
0 (0)
0.00
518 (45)
13:02.31
1007 151”
43 ALTUNAY EMRE
M062083 2001-03-09
TUR 222 (18)
28 V – 22 D
267 (48)
02:21.85
0 (0)
0.00
507 (48)
13:13.70
996 162”
44 HLOPKA Tamas
M061302 2004-01-22
HUN 186 (40)
19 V – 31 D
270 (45)
02:20.11
0 (0)
0.00
531 (41)
12:49.76
987 171”
45 BATUSKA Dominik
M061338 2003-04-21
HUN 186 (39)
24 V – 26 D
278 (42)
02:16.02
0 (0)
0.00
519 (42)
13:01.53
983 175”
46 FRAZÃO GONÇALO
M042736 2002-06-15
POR 182 (45)
18 V – 32 D
277 (43)
02:16.87
0 (0)
0.00
518 (44)
13:02.26
977 181”
47 NAVRATIL Maximilian
M051705 2002-05-21
CZE 170 (48)
15 V – 35 D
279 (41)
02:15.81
0 (0)
0.00
519 (43)
13:01.55
968 190”
48 FODOR Balazs
M062990 2003-06-11
HUN 174 (47)
16 V – 34 D
267 (47)
02:21.70
0 (0)
0.00
517 (46)
13:03.13
958 200”
49 FUCIK Karel
M046336 2002-10-29
CZE 146 (51)
9 V – 41 D
260 (50)
02:25.12
0 (0)
0.00
536 (38)
12:44.50
942 216”
50 HAMAN Jakub
M046337 2002-02-11
CZE 166 (50)
14 V – 36 D
268 (46)
02:21.03
0 (0)
0.00
448 (50)
14:12.23
882 276”
51 SZMYTKE Jakub
M045501 2001-08-25
POL 206 (28)
24 V – 26 D
297 (16)
02:06.55
0 (0)
0.00
DNF 503 655”

https://www.uipmworld.org/event/european-cup-czech-open-u19

2019.05.08.

Friss hírek

A sport a magyar identitás részévé vált

A sport a magyar identitás részévé vált

Földházi Zsófia és Simon Sarolta is elnyerte Magyar Sportcsillagok Ösztöndíját. Magyar Sportcsillago...

Cseh Nyílt Európa-kupa U19 eredményei

Cseh Nyílt Európa-kupa U19 eredményei

Lányok: Rank Name Nation Fencing Swimming Riding LaserRun MP Points Time Difference 1 SERGEEVA Iulii...

Rendes évi közgyűlés

Rendes évi közgyűlés

Értesítés A Magyar Öttusa Szövetség Elnöksége értesíti a Tisztelt Tagokat, hogy összehívja rendes év...

Az Európa Játékok lángjával rendez váltófutást a MOB május 9-én, Budapesten

Az Európa Játékok lángjával rendez váltófutást a MOB május 9-én, Budapesten

A játékok rajtja előtt 43 nappal Magyarországra érkezik a minszki Európa Játékok lángja. Az idén 124...

Képgaléria

Székesfehérvári Világkupa /World Cup #3 Világkupa #2 Szófia 2019 U19 Országos Bajnokság fotói Junior Országos Bajnokság 2019 Fotók/Photos/Peridot Indoor Competition 2019