Születésnapok ma

Nevezési lista/Entry List/JWCH

Women Men
1 BALSALOBRE Ayelen Argentina 1 ARMANAZQUI Manuel Argentina
2 BORGARUCCI Juliana Argentina 2 CORRADINI MARTINEZ ALEXIS Argentina
3 CARRIER Marina Australia 3 IVO Filipi Argentina
4 Mawhirt Nikita Australia 4 LIMA Vicente Argentina
5 SUSLAVA Aliaksandra Belarus 5 GUSTENAU Gustav Austria
6 ROSAS Javiera Chile 6 Arol Yauheni Belarus
7 CHALUPNIKOVA Aranka Czech Republic 7 Ivanou Ivan Belarus
8 CIPROVA Barbora Czech Republic 8 KHAMTSOU Ivan Belarus
9 KRENKOVA Karolina Czech Republic 9 RADZIUK Yaraslau Belarus
10 ABDELMAKSOUD SALMA Egypt 10 KOLEV Denis Bulgaria
11 ABOUBAKR Sondos Egypt 11 MIHALEV Todor Bulgaria
12 AMER MARIAM Egypt 12 PESHLEEVSKI Yavor Bulgaria
13 MORSY Haydy Egypt 13 GRYCZ Marek Czech Republic
14 DEGUISNE Cloé France 14 HERCIK Vojtech Czech Republic
15 PENAUD SOPHIE France 15 SVECHOTA Lukas Czech Republic
16 RIFF Lisa France 16 VLACH Martin Czech Republic
17 BUKOW Pia Germany 17 HAMED Ahmed Egypt
18 LANGREHR Rebecca Germany 18 NAZEIR Sherif Egypt
19 MATTHES Anna Germany 19 RASHAD Sherif Egypt
20 MULLER Anna Germany 20 CIANELLI Gabriel France
21 BRYSON Kerenza Great Britain 21 MOURCIA Jean Baptiste France
22 COLLIN Sarah Great Britain 22 SINGH Paolo France
23 Follett Charlie Great Britain 23 Jarashneli Giorgi Georgia
24 SUMMERS Georgina Great Britain 24 Glapiak Arthur Germany
25 BRAND Isabel Guatemala 25 Kauffmann Jan Germany
26 CABRERA Sofia Guatemala 26 KNOCHE Tim Germany
27 HERNANDEZ Sophia Guatemala 27 Uibel Pele Germany
28 BARTA Luca Hungary 28 Budden George Great Britain
29 BOROS Alexandra Hungary 29 Harper James Great Britain
30 SIMON Sarolta Hungary 30 PILLAGE Myles Great Britain
31 STROBL Anita Hungary 31 SUTTON Bradley Great Britain
32 VARGA Eszter Hungary 32 FERNANDEZ Charles Guatemala
33 ZS. TÓTH Anna Hungary 33 BERECZKI Richárd Hungary
34 PRISE Eilidh Ireland 34 FARKAS Martin Hungary
35 MICHELI Elena Italy 35 KARDOS Bence Hungary
36 PRAMPOLINI Irene Italy 36 REGŐS Gergely Hungary
37 TOGNETTI Aurora Italy 37 SZÉP Balázs Hungary
38 OGAWA Akane Japan 38 TOMASCHOF Soma Hungary
39 SAITO Ayumu Japan 39 AGAZZOTTI Riccardo Italy
40 UCHIDA Misaki Japan 40 CICINELLI Matteo Italy
41 UMEMURA Kanae Japan 41 COLASANTI Daniele Italy
42 AKHIDULLAYEVA Ardak Kazakhstan 42 MICOZZI Gianluca Italy
43 ORUMBEKOVA Fariza Kazakhstan 43 FUJIMAKI Keitaro Japan
44 SABYRBAIKYZY Yerkezhan Kazakhstan 44 MURAOKA Kosuke Japan
45 HAN Yewon Korea 45 DROBOTOV Artem Kazakhstan
46 KIM Sunwoo Korea 46 KUZNETSOV Anton Kazakhstan
47 KIM Unju Korea 47 PRESNYAKOV Nikita Kazakhstan
48 TAMASAUSKAITE Aurelija Lithuania 48 RAMAZANOV Ruslan Kazakhstan
49 ZELVYTE IEVA Lithuania 49 CHOI Changmin Korea
50 DERRANT MARTHA Mexico 50 PARK Woojin Korea
51 GUERRERO PAULINA Mexico 51 SEO Changwan Korea
52 OLIVARES XOCHITL Mexico 52 So Hyunseok Korea
53 Dominiak Natalia Poland 53 KHRIPCHENKO Radion Kyrgyzstan
54 KAROLAK Dominika Poland 54 MIAGKIKH Ilia Kyrgyzstan
55 Klemczynska Magda Poland 55 GUDLEVICIUS Gytis Lithuania
56 Efimova Veronika Russia 56 VAIVADA Dovidas Lithuania
57 FRALCOVA Xeina Russia 57 ARRIAGA DIEGO Mexico
58 IBATULLINA Adelina Russia 58 GARZA DAMIAN Mexico
59 Popova Alena Russia 59 HERNANDEZ EMILIANO Mexico
60 SERKINA Sofia Russia 60 SILVA MELCHOR Mexico
61 AKSIN Ipek Turkey 61 DABROWSKI Pawel Poland
62 OZYUKSEL Ilke Turkey 62 Gutkowski Lukasz Poland
63 COLEMAN Rachel United States 63 LAWRYNOWICZ Daniel Poland
64 Savini Lorenza United States 64 Paradowski Oskar Poland
65 York Maren United States 65 VALIDO Pedro Portugal
66 Zachar Grace United States 66 BARANOV Serge Russia
67 GLAVATSKIKH Danila Russia
68 LIFANOV Alexander Russia
69 MATVEEV Nikolai Russia
70 TARASOV Ivan Russia
71 Zuev Andrei Russia
72 GISPERT Joan Spain
73 SHIVEL Luis Spain
74 STEINBOCK Daniel Sweden
75 BALIUK DMYTRO Ukraine
76 BEREZNIAKOV Hordii Ukraine
77 RYDVANSKYI Vladyslav Ukraine
78 TOVKAI Oleksandr Ukraine
79 ANDERSON Brendan United States
80 MILLETT Seamus United States
81 Neivert Isaac United States
82 Zachar Nathaniel United States

 

2017.08.01.

 

Friss hírek

Dr. Pakucs János a MOB Felügyelő Bizottságának tagja

Dr. Pakucs János a MOB Felügyelő Bizottságának tagja

A május 2-ai tisztújítás óta első alkalommal tartott közgyűlést Kulcsár Krisztián vezetésével a Magy...

MEGEMLÉKEZÉS AZ 56-OS FORRADALOMRA ÉS SZABADSÁGHARCRA

MEGEMLÉKEZÉS AZ 56-OS FORRADALOMRA ÉS SZABADSÁGHARCRA

A Testnevelési Egyetem megemlékezése az 1956.október 23-i forradalom és szabadságharc 61. évfordulój...

Kiss Virág aranyérmes lett a Laser-Run világbajnokságon

Kiss Virág aranyérmes lett a Laser-Run világbajnokságon

A 2017. október 13. és 16. között megrendezett UIPM Laser Run Világbajnokság magyar résztvevője, Kis...

Kolonics György Emlékfutás

Kolonics György Emlékfutás

Fuss velünk október 23-án Buda legszebb részén, a Római-parton! Állj rajthoz a Kolonics György emlék...

Képgaléria

AMIT MINDEN SPORTOLÓ FIATALLAL FOGLALKOZÓ NEVELŐNEK ÉS SZÜLEINEK ÉRDEMES (LENNE) TUDNIA„ 3. RÉSZ Diapolo Elit Bajnokság DECATHLON KÉT-, HÁROM- ÉS NÉGYTUSA MAGYAR KUPA V. FORDULÓ U10 – U17 korosztály részére 2017.09.22-23. Felnőtt Világbajnokság 2017 Kairó 5tusa 5letek rajzpályázat